Hızlı Bütçe - Gider ve Bütçe Yöneticisi

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma FerApps - Mobile Solutions
Hızlı Bütçe mobil uygulaması sayesinde gelir gider hesaplarınızı mobil cihazınız yapıyor.

Hızlı Bütçe - Gider Yöneticisi mobil uygulaması ile kişisel para durumunuzu ve ailenizin para durumunu kolay bir şekilde kontrol altına alabileceğiniz finansal bir uygulamadır. Aslında baktığınız zaman herkesin sahip olması gerektiği bir mobil uygulama olan Hızlı Bütçe uygulaması sizlere finansal konularda asistanlık yapıyor. 

Buna sahip olmak için tek yapmanız gereken Android mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirmek. Gelir ve giderlerinizi kontrol edebilirsiniz ve tasarruflarınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Yeni ve tamamen özelleştirilebilir genel bakış sayfasında, tek bakışta para akışını gözünüzde canlandırın.
Hızlı Bütçe - Gider Yöneticisi içerisinde paranızı daha iyi bir şekilde yönetmeniz için pek çok araç bulunmaktadır, çeşitli çizelgeler gibi ya da kullanışlı bir takvim gibi görev yapıyor. 

Hesaplarınızı istediğiniz şekilde oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Burada iki çeşit hesap türü bulunuyor. Bunlar; Normal ve özel hesaplar. Bunalrı belirlemek ve içerikleri tespit etmek sizin vereceğiniz karardır. Bir kazancı veya kaybı eklemeyi hızlandırmak için bu bütçe yöneticisi içerisinde çeşitli araçlar bulunmaktadır. Bunlara da göz atarak uygulamayı daha da kullanışlı hale getirebilirsiniz. 

Hızlı Bütçe - Gider ve Bütçe Yöneticisi indir
DİĞER SÜRÜMLER