Hızlı Bütçe - Gider ve Bütçe Yöneticisi

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 69.9 MB
  • Version 1.4.4
  • Dil Türkçe
  • Firma FerApps - Mobile Solutions
Evinize giren çıkan paralarınızı Hızlı Bütçe mobil uygulaması sayesinde takip edebilirsiniz.

Bir bakışta tüm önemli bilgileri görmek için tamamen özelleştirilebilir bir genel bakış sayfasına sahip olan Hızlı Bütçe - Gider ve Bütçe Yöneticisi mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanamaya başlayabilirsiniz. Gelirlerinizi ve giderlerinizi dilediğiniz gibi yönetmek için kendinizi yormanıza gerek yok karşınızdaki uygulama sizin için bu hesaplamalarını anında yapar. 

İstediğiniz kadar kategori oluşturabilirsiniz, ayrıca listenin başında en çok kullanılmış olan bir kategoriye sahip olmak için, var olan bir kategoriyi düzenleyebilir ya da hepsini yeniden düzenleyebilirsiniz. Uygulamamızı kendinize göre özelleştirerek cüzdanınızın takibini kolaylıkla yapın. 

Özel hesaplar küçük işletmeleri izlemek için ya da hobiler için çok yararlı olabilir. Buna ek olarak, her bir hesap içerisinde, size yardımcı grafikler ile bu hesaba ilişkin en önemli bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca, farklı para birimlerinde hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Her zaman, paranızın ne kadarının kullanılabilir olduğunu bilmek için özel bir bütçe oluşturabilirsiniz.

Hızlı Bütçe - Gider ve Bütçe Yöneticisi indir
DİĞER SÜRÜMLER